Stylish Accommodation

  • Wi-Fi
  • Допускається розміщення з домашніми тваринами

Вілла Stylish Accommodation Amsterdam пропонує близькість до найближчих туристичних місць, таких як музей мадам Тюссо, розташований за 14 хвилини пішки.

Гості можуть самостійно готувати їжу на повністю обладнаній кухні помешкання. Пропонуючи гостям скуштувати страви європейської кухні, ресторан Cafe Sonneveld знаходиться поблизу вілли.

Центральне розташування забезпечує швидкий доступ до Будинку Анни Франк, розташованого за 5 хвилини пішки, на відстані 5 хвилин пішої прогулянки від автовокзалу Amsterdam, Marnixplein. Вілла також розташована на відстані 2 км від музею Ван Гога. Вілла в Амстердамі розташована за 10 хвилин їзди на машині від зоопарку Артіс. Вілла Stylish Accommodation розташована за кілька кварталів від від залізничного вокзалу Центральний вокзал, звідки легко дістатися до туристичних визначних пам'яток Амстердаму.

Бракує варіантів?
Check Top hotels near Stylish Accommodation Амстердам
Elegant & Unique Canal House In Famous Canal Area
Ціна лише для моб. пристроїв

Elegant & Unique Canal House In Famous Canal Area

932 м від помешкання
Luxe Canal House - Private Garden - 4Br - Centre
Ціна лише для моб. пристроїв

Luxe Canal House - Private Garden - 4Br - Centre

1.1 км від помешкання
Family Home Amsterdam Zuid - South
Ціна лише для моб. пристроїв

Family Home Amsterdam Zuid - South

3.8 км від помешкання

    Зручності

    Інтернет

    • Wi-Fi

    Паркінг

    • Паркування

    Послуги на території

    • Охорона
    • Роздягальня
    • Послуги для домашніх тварин

    Харчування

    • Столики для пікніка

    Відпочинок

    • Тераса
    • Сад

    В номерах

    • Опалення
    • Тераса

    У ванній кімнаті

    • Пральна машина

    Девайси

    • Телевізор з плоским екраном

    Основні зручності

    • Куріння на території заборонено
    • Банкомат
    • Детектори диму
    • Вогнегасники

    Домашні тварини

    • Допускається розміщення з домашніми тваринами

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 15:00 до 18:00
    Реєстрація виїзду: з 08:00 до 11:00
    Номер ліцензіїNLD 0363 C837 CAAD EF8F CAFC
    Часті питання
    • ❓
      Якісь визначні пам'ятки є поруч з віллою Stylish Accommodation?
      Гості можуть відвідати Будинок Анни Франк, розташований неподалік від вілли Stylish Accommodation.
    • ❓
      Які правила заїзду та виїзду з вілли Stylish Accommodation?
      Гості вілли Stylish Accommodation повинні заїхати не пізніше 18:00 і виїхати до 11:00.
    • ❓
      Які ресторани є поруч з цією віллою?
      Поруч з цією віллою працюють такі ресторани, як Cafe Sonneveld, де подають страви європейської кухні (неподалік від помешкання), а також ресторан La Perla, відомий італійською кухнею (за 100 метрів).
    • ❓
      Чи є на віллі кухня?
      Так, на віллі є повністю обладнана кухня.
    • ❓
      У цій віллі можна розмістити гостей з домашніми тваринами?
      На жаль, дружелюбним до домашніх тварин не допускають на територію помешкання.
    • ❓
      Які відомі пам'ятки варто відвідати, зупинившись у віллі Stylish Accommodation?
      Зупинившись у віллі Stylish Accommodation, ви не зможете оминути головні визначні пам'ятки Амстердаму - музей мадам Тюссо та Стара церква, що знаходяться за 14 і 18 хвилини пішки відповідно.

    Розташування

    Map

    Пам'ятки поблизу

    Ресторани неподалік

    Галерея

    Відгуки

    Відгуків поки немає :(

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.
    Перейти до відгуків
    Відгук не надіслано.

    Зв'яжіться з нами

    Якщо вам потрібно забронювати більше 4-х номерів, зробіть запит на групове бронювання.
    Ваші дані
    Тема
    Повідомлення
    Stylish Accommodation Амстердам

    Показати на карті:

    Визначні місця
    Рекомендовані ресторани
    Громадський транспорт
    Дякуємо за ваш відгук
    Дякуємо, що підписалися
    Закрити